Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

1973 yılında Mehmet ÖZTAŞ öncülüğünde hafriyat ve nakliyat sektöründe çalışmaya başlayan firmamız, 1994 tarihinde ÖZTAŞOĞLU HAFRİYAT NAKLİYAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını alarak çalışmalarına başlamıştır. O yıldan beri Konya ‘da Aksaray Yolu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Tecrübelerine her gün yenisini katan firmamız 2011 yılında kurmuş olduğu Asfalt Üretim Tesisi (Marini Toptower 3000) ile asfalt üretimine başlayarak bu alanda da kendini geliştirmiştir. Hem tecrübeleriyle hem de iş disiplini ile agrega ve asfalt üretim sektöründe kısa zamanda kendini kanıtlamış ve hak ettiği yerini almıştır.

İnşaat, Hazır Beton ve Yapı malzemelerinde Agrega üretimi ve satışı ile birlikte 3 farklı Asfalt Üretim Tesisi ile Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt ve türevlerinin üretimi ve satışı faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimize yurt içinde birçok bölgede İnşaat Sektöründe kullanılan, TSE ve uluslararası standartlara uygun kalite özelliklerine sahip ürünler sunmanın, gururunu yaşamaktayız. Üretimimizde tüm girdilerin seçiminde başlayan kalite kontrol hizmetleri üretimin her aşamasında devam etmekte ve son aşamada tüm ürünlerimizin Deney ve Testleri titizlikle yapılmaktadır. Kontrolleri yapılmayan hiçbir ürün sevk edilmemektedir.

Kalite firmamızın en temel prensibidir. Firmamız müşteri memnuniyetini sürekli artırmak amacıyla Kalite Yönetim sistemini benimsemiştir. Kurulan Kalite Yönetim Sisteminin amacı, bütün faaliyetleri planlı ve uyumlu bir şekilde yürütmek, kaliteden ödün vermeyerek her türlü müşteri memnuniyetsizliğinin önüne geçmek, katma değer katkısı olmayan faaliyetleri minimize edip maliyetleri düşürmek ve rekabet şansını artırmak için etkin bir yöntem anlayışını yerleştirmektir.

Kuruluşundan bu yana doğal (kalsit, kalker vb) kaynakların, konkasör sistemi ile kırılarak inşaat sektörünün ana malzemesi olan agregaların üretimini yaparak büyümüş, kaliteli ve güvenilir asfalt üretimi ile büyüme hızını arttırmış ve bugünlere gelmiştir. Firmamız öncelikli olarak; kamu kurum ve kuruluşlarının, özel – tüzel kişi ve kuruluşların talepleri doğrultusunda çeşitli özellikteki agrega ve asfalt ürünlerini kontrollü şartlar altında üretmektedir.
Ürün Kalite Planlarında yer alan standart ürünlerin yanı sıra özel talepler doğrultusunda (yapılacak inceleme sonrasında) farklı özellikteki ürünleri üretebilecek teknik kapasiteye, donanıma ve bilgiye sahiptir.

Disiplinli ve ilkeli çalışması, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, sürekli ve standart ürün ve hizmet sunması ile inşaat sektöründe kendisine saygın bir yer edinmiştir. Sektörün örnek gösterilen, aranılan firmaları arasında kendisine haklı bir pay elde etmiştir ve gün geçtikçe kapasitesini, ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmektedir.